HOJSOVA STRÁŽ, ŠUMAVA : OSADNÍ VÝBOR HOJSOVA STRÁŽ

Cesta: Titulní stránka > Osadní výbor

Osadní výbor Hojsova Stráž

CHYBA : požadovaný dokument neexistuje nebo byl smazán (tab= hojsovka, id= 5)
Jménem Osadního výboru Hojsova Stráž zveme všechny spoluobčany s přáním zahájit adventní čas tímto koncertem, který se uskuteční v kostele v Hojsově Stráži 1.12.2012 od 19:00 hodin.
Program akcí - Advent na Železnorudsku
Osadní výbor Hojsova Stráž Vás srdečně zve na vystoupení Vánočního komorního orchestru a Smíšeného pěveckého sboru Šumavan, kteří vystoupí v kostele v Hojsově Stráži
Sponzoři a fotografie z koncertu Clarinet Factory a velkého klarinetového orchestru, složeného ze studentů Konzervatoří a Hudebních škol, který se uskutečnil 9.7.2010 v kostele Neposkvrněného početí Panny Marie v Hojsově Stráži.
Série 8. ročníku Letních koncertů Hojsova Stráž 2012. Koncerty se konají v kostele s vynikající akustikou, kde se rozeznějí do původního stavu (z roku 1834) nově zrekonstruované varhany. Srdečně Vás zve obec Hojsova Stráž.
Osadní výbor Hojsova Stráž Vás zve na zahajovací koncert 6. ročníku Českého varhanního festivalu - varhanní koncert se sopránem - na nově zrekonstruovaných varhanech zahraje Adam Viktora a doprovodí ho Gabriela Eibenová soprán. Koncert se uskuteční v kostele Neposkvrněného početí Panny Marie dne 6.7.2012 od 19:00 hodin. Vstupné 100 Kč. Vstupenky lze zakoupit na místě před zahájením koncertu, v předprodeji na Infocentru v Železné Rudě(budova MěÚ Ž.Ruda) nebo rezervovat na tel č. 602188215. Před zahajením Varhanního koncertu pro Vás máme připravené vystoupení dětského pěveckého souboru, který je sestaven z bývalích žáků Pátera Mgr. Ryszard Potęga, který v současné době působí na farnosti v Nýrsku a v našem kostele v Hojsově Stráži slouží mše. Přejeme všem krásný zážitek a těšíme se na Vaší účast. OV HS.
Osadní výbor Hojsova Stráž zajistil v rámci 3. ročníku Českého varhanního festivalu - Varhanní koncert se sopránem. Interpreti: Adam Viktora - Varhany, Gabriela Eibenová - soprán. Koncert se uskuteční v kotele Neposkvrněného početí Panny Marie v Hojsově Stráži dne 8.7.2011 od 19:30 hodin. Vstupné 100 Kč.
Připravuje: Informační server ŠumavaNet.CZ
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ